Translator języka kobiet - Matt Mayewski

06/01/2012 By: GrafZero Kategoria: Beletrystyka, E-book, Informacje wydawnicze

_translator-jezyka-kobiet-matt-mayewski.jpgMatt Mayewski jest autorem dwóch wydań elektronicznych (beletrystyka): “Translator języka kobiet” oraz “Kroniki serwisów społecznościowych”.

STRESZCZENIE:

Czy od serwisów randkowych można się uzależnić? Co się dzieje, kiedy przekroczy się magiczną granicę między szukaniem, żeby znaleźć, a szukaniem dla samego szukania idealnej partnerki? Czy istnieje uniwersalny kod językowy, dzięki któremu można zdobyć kobietę? Milion pytań i jedna odpowiedź, którą każdy znajdzie dla siebie w “Translatorze języka kobiet” .

“Translator …” to książka pół żartem, pół serio. To historia człowieka, który poznał język kobiet, ale nie potrafił ich zrozumieć. Przeczytaj i dowiedz się, co kobiety mogą zrobić z mężczyzną i co mężczyzna może zrobić kobietom. Poznaj historię, która może być także twoją historą … a może już w niej jesteś …?

Jack Kotowski, trzydziestokilkuletni programista, rozstał się właśnie ze swoją dziewczyną. W pracy też mu się nie układa. Nie jest typem macho, ma problemy z asertywnością i nie potrafi rozmawiać z kobietami. Właśnie w nieumiejętności nawiązywania relacji damsko męskich upatruje przyczyny swoich ciagłych problemów. Do czasu … Najpierw próbuje wraz ze wspólnikami stworzyć niesamowity serwis randkowy, jakiego świat jeszcze nie widział, a później … wpada na pomysł translatora jezyka kobiet. Jakck, z życiowego fajtałapy zmienia się w supersamca. Zostaje doceniony w pracy, każdego wieczoru umawia się z inną kobietą, może wszystko, dzięki translatorowi. Kiedy wydaje się, że szczęście przeszło z Jackiem na “Ty”, nasz bohater zostaje poddany ciężkiej próbie, od której zależy, czy wróci do poprzedniego życia, zatrzyma to co ma, czy … wybierze inną drogę …

Tytuł: “Translator języka kobiet”.
Gatunek: Powieść z elementem sci fi
Autor: Matt Mayewski
Ilość stron: 1 + 194
publikacja jest wydana w formie elektronicznej (ebook)
http://virtualo.pl/translator_jezyka_kobiet/powiesc/ebook/c196i100064/

Zobacz nowa wersje
Brak komentarzy »

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz