Wilq Superbohater - 13. Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu

18/05/2008 By: GrafZero Kategoria: Komiks, Takie tam..., Varia

Wilq Superbohater - 13. Morderczy bluszcz na przednim siedzeniuTylko dla dorosłych. Zawiera wulgaryzmy.

Komiksy z Wilqiem albo się kocha, albo nienawidzi. Ci co kochają kupują kolejne odcinki i ze znajomymi rozmawiają cytatami z Wilqa, jak inni to samo robią cytując kultowego Miśia. A ci co nienawidzą… bulwersują się wtedy. Dziwnym nie jest. Oto kolejny Wilku w moich rękach wzbudził sporą dawkę śmiechu.

W trzynastym zeszycie “Długi dzień na bolkowej kępie” - odcinek w którym Wilku superbohater staje w obronie brodatych i wyprawia się na znikniętą bezludną wyspę Bolko. “Dwa skoki” to właściwie etiuda o gangsterce w Opolu i trudnych do powstrzymania napadach rabunkowych na opolskie Kioseki.

“Inwazja autorytetu zagłady” to nalepsza i najmocniejsza część 13. zeszytu. Wilqu czuje sie niedoceniony i przenosi się do Rzeszowa, gdzie stoi pomnik wielkiej ci…y (”No chyba twoja stara!”) ponieważ w Opolu brakuje kosmitów i dodatku za pracę po godzinach. Co z tego wynikło i jak sprawy potoczyły się i jaki był wielki autorytet - poczytajcie. W każdym bądź razie ufo-ku…wa-bufo! Hehehe :) Poniekąd w nagrodę Wilku dostaje szansę na udział w odcinku “Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu”, gdzie bezkrwawo rozprawia się z doniczkowym zagrożeniem. A Entombet zostaje Kalimaaaa ;) Do tego w zeszycie jest jeszcze kilka krótkich komiksów, mniej lub bardziej udanych… Całość jak najbardziej pozytywna…

Do tego zeszytu dołączono kalendarz ścienny z ujednoliconymi nazwami miesięcy oraz zaznaczonymi co ważniejszymi (dla Opola) dniami świątecznymi. Bardzo pomocna rzecz.

Zobacz nowa wersje
Brak komentarzy »

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz