GrafZero Reaktywacja 2020
Publicystyka,  Varia

GrafZero – Reaktywacja

Minęło chyba milion lat. Świat w międzyczasie opanował Facebook i Netflix. Wszystko się jakoś tak rozjechało. Rozmyło. Zanikło. Nasz stary blog GrafZero odszedł w zapomnienie. Od wielu lat bez aktualizacji. Trochę działał nasz Facebook. Ale to nie to samo. treści na Facebooku pojawiają się i znikają, niczym błyskawica. Nawet jeśli je ktoś zauważy teraz, to za pięć minut nie będzie o nich pamiętać…

GrafZero – Reaktywacja

Jest rok 2020. Wakacje. Ostatnie miesiące pod znakiem pandemii koronawirusa. Świat oszalał. Świat okazał się być bezbronny w konfrontacji z mikrobem, o którym naukowcy sprzeczają się czy jest, czy nie jest formą żywego organizmu – wirusem.

W mediach przetoczyła się epidemia strachu. Kto zachoruje na COVID-19 to niechybnie umrze. Każde spotkanie z wirusem SARS-COV-2 może prowadzić do zgonu.

Siedzieliśmy więc zamknięci w domach, bez możliwości wyjścia do lasu. Naukowcy, lekarze, politycy sprzeczali się co do najlepszego rozwiązania i powstrzymania pandemii. Wygrywali w tym politycy, nie zawsze sensownie decydując.

Świat doznał szoku. Niewątpliwie spełniły się czarne scenariusze. Wcześniej dostępne w książkach czy filmach katastroficznych.

Czas przemian

Wiele się zmieniło. Więc to jest dobra chwila aby GrafZero niczym Feniks powstał z popiołów. Powstajemy! Powstałą nowa wersja bloga, od strony technicznej nowoczesna i zgodna z nowymi (nowymi od jak już wielu lat) trendami dostępności na urządzenia mobilne. Ale to co najważniejsze pozostaje bez zmian. Czyli myśli zawarte w treściach – wszystko to, co chcemy Wam powiedzieć.

Pojawiło się już kilka zaległych tekstów. Zebranych z zapomnienia, opublikowanych kiedyś dawno na Facebooku czy gdzieś w otchłaniach internetu. Zapowiadamy kolejne. I kolejne będą…

Spis treści

Tutaj będzie się zmieniać, z czasem będzie przybywać nowych artykułów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *